Czystek

Depilacja laserowa Gdynia – Najlepsza metoda depilacji czyli Laser Vectus

depilacja laserowa
Depilacja laserowa Gdynia – Najlepsza metoda depilacji czyli Laser Vectus
5 (100%) 6 głosów

Większości z nas depilacja kojarzy się bólem, odrastającymi po czasie włosami oraz godzinami spędzonymi w łazience na tej nieprzyjemnej czynności. Dzięki laserowi Vectus wszystkie te skojarzenia możemy spokojnie „wyrzucić do kosza”. Depilacja laserowa z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia jest bowiem metodą innowacyjną, bezbolesną i dającą trwały efekt depilacyjny bez nadmiernego podrażniania skóry. Tak więc, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o laserowym usuwaniu owłosienia z wykorzystaniem, szeroko polecanego przez specjalistów z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, lasera Vectus, przeczytaj nasz krótki artykuł będący jego charakterystyką. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lektury i życzymy miłego czytania.

Depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus – jak opisywane przez nas urządzenie usuwa niechciane włosy?

depilacja twarzy laserem vectusLaserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus opiera się na zjawisku, nazywanym w kręgach naukowych, zjawiskiem fototermolizy, które w przełożeniu na język prostszy i przystępniejszy, polega na niszczeniu włosów pod wpływem temperatury generowanej przez emitowaną przez laser wiązkę światła.

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Laserowe usuwania owłosienia przy użyciu lasera Vectus – czym wyróżnia się ta metoda spośród innych metod laserowych?

Laserowe usuwanie owłosienia z użyciem lasera Vectus jest metodą innowacyjną i wyróżniającą się z kilku powodów. Oto one:

 • Laser Vectus charakteryzuje się wysoką efektywnością oraz skutecznością działania – szacuje się, że depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus pozwala na usunięcie nawet do 95 procent niechcianych włosów. Jest to wynik bardzo dobry, możliwy do osiągnięcia dzięki zastosowanej w urządzeniu technologii odzyskiwania niezużytych fotonów odbitych od skóry.
 • Laser Vectus charakteryzuje się bardzo wysokim bezpieczeństwem stosowania – producenci opisywanego przez nas urządzenia zdając sobie sprawę z faktu, iż każda procedura medyczna może być dla pacjenta niebezpieczna, postawili w swoim projekcie na maksymalne bezpieczeństwo. Tym samym, w laserze Vectus zaimplementowali technologie skanowania zawartości melaniny w skórze, a tym samym zniwelowali ryzyko wystąpienia błędu podczas manualnego dobierania parametrów wiązki laserowej.
 • Laser Vectus charakteryzuje się wysokim komfortem pacjenta podczas całego zabiegudepilacja laserowa laserem Vectus, w odróżnieniu od innych metod tego typu, jest bardzo komfortowa dla pacjenta. Udało się to uzyskać dzięki wspomnianym wcześniej technologiom, które to pozwoliły na maksymalne zmniejszenie potrzebnej do osiągnięcia zamierzonego efektu dawki oraz maksymalne zmniejszenie czasu trwania samego zabiegu.
 • Laser Vectus usuwa włosy bezpowrotnielaserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus skutkuje brakiem efektu odrastania włosów. Wynika to bezpośrednio z faktu, iż opisywane przez nas urządzenie niszczy komórki macierzyste włosa, które to są właśnie odpowiedzialne za ten efekt.

Nie wiesz jeszcze wszystkiego? Przeczytaj https://www.cosmopolitan.pl/uroda/17831/depilowac-czy-nie-oto-wskazania-do-depilacji-laserowej

Podsumowując, laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem opisywanego przez nas lasera Vectus niczym nie przypomina innych form depilacji ręcznej, czy to laserowej. Prezentowane przez nas urządzenie bowiem pozwala na usuwanie niechcianego owłosienia szybko, bezboleśnie, bezpowrotnie i co najważniejsze w pełnie bezpiecznie dla skóry pacjenta. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych, zmagających się z przykrym problemem nadmiernego owłosienia do zapoznania się z zabiegiem depilacji laserowej wykonywanej za pomocą opisywanego przez nas lasera diodowego Vectus.

5 Komentarzy

 1. elzunia

  Przekonałam się, by pójść na zabieg laserowego usuwania owłosienia, ale nie wiem jaki gabinet wybrać?

  1. Łucja4

   Pójdź do gabinetu Clinica Cosmetologica w Gdyni. Fachowy gabinet, przed zabiegiem jest konsultacja odnośnie przeciwwskazań do depilacji laserowej – ciąża, opalenizna, cukrzyca itp i dopiero wtedy przechodzą do rzeczy

 2. Basiabasia

  Nie spodziewałam się, że są dostępne takie nowoczesne urządzenia i depilacja laserowa jest bezbolesna. Szok jak wszystko się rozwija.

 3. andzia76

  ja sie zatanawiam ile taki zabieg laserem vectus kosztuje, to duze sa kwoty czy nieduze?

  1. Kama

   Tanie usuwanie owłosienia jest teraz możliwe i większość gabinetów oprócz tego oferuje raty. Najlepiej pójść i się dopytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

75 − 71 =